Samband

Tú kanst altíð seta teg í samband við okkum ígjøgnum

 

telefon 250920 ella teldupost su@su.fo

 

FORKVINNA

 

Barbara Gaardlykke Apol

Tlf.: +298 250920

barbara.apol@yahoo.com

KASSAMEISTARI

 

Karin Reginsdóttir Joensen

Tlf.: +298 250104

Karinjoense@hotmail.com

TILTAKSLIMUR

 

Bartal S. Hansen

Tlf.: +298 587941

bartal.h@hotmail.com

NÆSTFORMAÐUR & UMBOÐ FYRI SU NORÐ

Jógvan Kallsgarð

Tlf.: +298 276663

jogvan-kallsgard@hotmail.com

NEVNDARLIMUR

 

Hákun Skoubo Dalsgaard

Tlf.: +298 261056

Hakundalsgaard@gmail.com

TILTAKSLIMUR

 

Vølundur Lognberg

Tlf.: +298 585395

v.lognberg@yahoo.dk

UMBOÐ FYRI SU SUÐUR

 

Manne Næs Mortansson

Tlf.: +298 255675

mannenaes@gmail.com

SKRIVARI

 

Rói Dam Dalsgarð

Tlf.: +298 254029

roidalsgard@gmail.com

NEVNDARLIMUR

 

Heidi Lindenskov Róadóttir

Tlf.: +298 584089

Heidilindenskovroadottir@gmail.com

UMBOÐ FYRI SU MIÐ

 

Bergur A. Dalsgarð

Tlf.: +298 269268

berguradalsgard@hotmail.com

 

Niels Finsensgøta 14, FO-100 Tórshavn, Tlf +298 250920, su@su.fo

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/12235117_10208293197633730_8144915701251911124_n.jpg?oh=ae5c030bf3e2cff6c9044dd46304a94c&oe=58CC9FA2